> KPDS - ÜDS ve YDS, YÖKDİL (Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı)

 

 

YABANCI DİL SEVİYE BELİRLEME SINAVI (YDS, YÖKDİL)

  

Kursun Adı: YDS, YÖKDİL (Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı) 

 

Kursun Amacı: Bu kursun amacı, yabancı dil tazminatından yararlanmak isteyen kamu personeli ile özel hizmet tazminatlarını artırmak isteyen teknik personeli, ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavına hazırlayarak, başarılı olmalarını sağlamaktır.

 

 1. Hazırlık kuru     84 saat
 2. Hazırlık kuru     84 saat
 3. Hazırlık kuru     96 saat
 TEST kurları    120 saat

Kursiyerler seviye tespit sınavı sonucuna göre; bulunduğu ingilizce düzeyinden eğitime başlar. 

 

YDS, YÖKDİL Hazırlık Programları: İleri seviyede gramer ve kelime bilgisi ile birlikte okuma ve anlama becerileri geliştirilmektedir.

 

YDS, YÖKDİL Test Kurları: Amaç sınav olup, sınavın ana başlıklarına yönelik konu çalışmalarıyla birlikte sınav becerisi verilmektedir. Kurs boyunca takip edilen ana ders kitapları ve Tekdil tarafından hazırlanmış ileri düzey gramer çalışmaları ile dilin yapısal örgüsünün çok iyi öğrenilmesi sağlanmaktadır. Sınav amaçlı seçilmiş okuma parçaları ve her parçanın sonundaki test kısmı ile okunulanı anlama becerirsi geliştirilmektedir. Test kurlarında sınav tarihinden önceki 4 hafta Pazar günleri, sınav saat ve şartlarında Tekdil’in her dönem için hazırladığı YDS, YÖKDİL deneme sınavları alınır.

 

Kursa Kayıt: Kayıtlar sürekli olup, kursiyerlerimizin hangi kurlarda başlayacaklarını tespit amacı ile düzey belirleme sınavı almaları gerekmektedir. Sınav ücretsizdir.

 

 

ankara kurs, ankara ingilizce kursu, ankara kpds, ankara kpds kursu, ankara üds, ankara üds kursu, kpds kursu, üds kuru, ankara yds kursu, ankara yds, yds kursu, ankara dil kursu, kızılay dil kursu, kpds, üds, yds,